Clatronic PM 2658

• Máslo nicméně raději rozpouštím v mikrovlnce

Doporučuji, popcorn chutná dobře i bez soli a tuku

• jednoduchý
    • za slušnou cenu
    • je třeba hlídat, spadlo mi víčko a popcorn byl všude :O)))))
    • ale to je malý detail

doporučuji, dochucuji tak, že do rozpuštěného másla dám cukr nebo sůl a je ňam ňam :O)))
    Kam se hrabe popcorn do mikrovlnky

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Priprava zdraveho popkornu.
    • Nevypukaji vsechny zrna kukurice.

Celkove hodnotim jako super pomocnik do domacnosti, pro milovniky popkornu.

Barva
Bílá · modrá
Druh spotřebiče
popcornovače
3 kg

Popkornovač Clatronic typ PM2658.

• Příprava bez oleje pomocí horkého vzduchu
  • Umožňuje připravit zdravý a chutný popkorn pro celou rodinu
  • Snadná obsluha
  • Vypínač On/off
  • Včetně misky pro rozehřátí másla
  • 230 V, 50 Hz, 900 W

Popkornovač Clatronic typ PM2658. - Příprava bez oleje pomocí horkého vzduchu - Umožňuje připravit zdravý a chutný popkorn pro celou rodinu - Snadná obsluha - Vypínač On/off - Včetně misky pro rozehřátí másla - 230 V, 50 Hz, 900 W

HA-POPCORN-10

• zdravější verze popcornu
    • drahé
    • hlučné
    • pomalé
    • nebezpečné
    • chybějící návod
    • popcorn létá všude

Popcornovač jsme dostali jako dárek, protože máme rádi popcorn a díky tomuhle měl být zase o něco zdravější. Přístroj se skládá ze tří částí – těla přístroje, plastové krytky a dávkovače na máslo. Návod v našem balení chyběl. Samotné tělo je celistvé, nejde jej rozdělit, tudíž zabírá celkem dost místa. Plastová krytka drží na přístroji pouze silou vůle – nemá žádné drážky, takže stačí sebemenší drknutí a krytka je dole. Dávkovač na máslo jsme nějak nepochopili, protože má uvnitř drážky, tudíž máslo by proteklo dovnitř přístroje, přímo do míst, kde probíhá ohřev a kam se nedá dostat, pokud by bylo třeba vnitřek vyčistit. Můžete si tedy udělat pouze suchý popcorn a dochutit si ho musíte až pak. Přístroj je celkem hlučný asi jako zapnutý fén a při zahřívání smrdí. Dovnitř nasypete kukuřici a pak už čekáte. Zhruba po 5 minutách začnou pukat první zrnka. Vyrobený popcorn začne střílet ven z popcornovače a i když přímo pod přístrojem máte velkou mísu, tak stejně budete mít popcorn úplně všude. Navíc kromě puklého popcornu skáčou ven i nepuklá zrníčka, která jsou velmi horká (jedno se nám hned přitavilo k igelitovému sáčku). Nedoporučuji tedy, aby se v blízkosti nacházely děti, sami jsme byli celkem dost často popáleni. Samotný popcorn je dobrý, jen velmi brzy vychládá a bez dochucení to furt není ono. Mám-li to shrnout, na popcorn z mikrovlnky to nemá – popcornovač zabírá více místa, má pouze jedno využití, je to nebezpečnější, hlučnější a výroba je delší.

• Splnil očekávání
    • Máslo nicméně raději rozpouštím v mikrovlnce

Doporučuji, popcorn chutná dobře i bez soli a tuku

• jednoduchý
    • za slušnou cenu
    • je třeba hlídat, spadlo mi víčko a popcorn byl všude :O)))))
    • ale to je malý detail

Kam se hrabe popcorn do mikrovlnky

• , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Priprava zdraveho popkornu.
    • Nevypukaji vsechny zrna kukurice.

Celkove hodnotim jako super pomocnik do domacnosti, pro milovniky popkornu.

• , zakoupeno v tipa.eu

• opravdu dobré a šikovné
    • pouze na suchou kukuřici

spokojenost

• , zakoupeno v POPRON.cz

• snadné použití i udržba

použití bez tuku,vyhovuje mě i mé rodině

• , zakoupeno v POPRON.cz

doufám, že bude fungovat - vánoční dárek