Orion Zásobník na vodu Kačer dávkovací dětský 150822

Druh spotřebiče
zásobníky na vodu
0.72 kg

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Vnučka byla nadšená,stále si nalívala vodu,opravdu perfektní dárek,všem doporučuji

tento produkt jsem vyděla u kamarádky a koupila jsem ho pro vnučku.
    Já osobní zkušenost nemám,ale holka je nadšená,pořád chce dolívat vodu.
    Doporučila bych i svým známím.

• , zakoupeno v EURONICS

• skvělý pomocník pro pitný režim mojí vnučky
    • nezjištěno

pěkný dárek pro děti

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• pití je teď zábava
    • kupovala jsem to pro 2letou holčičku a musím říct, že jde spouštěcí tlačítko dosti ztuha

doporučuji všem, ale mladším dětem musí s dávkováním pomáhat rodiče

Druh spotřebiče
zásobníky na vodu
0.72 kg

Materiál: plast

Provedení výrobku: růžová barva

* Jednoduché řešení pro Vás a Vaše děti!
* Konec problémů s pitným režimem Vašich ratolestí!
* Pouhým stisknutím kohoutku do přistaveného pohárku vytéká nápoj.
* Snadno ovladatelné i nejmenšími.
* Z nuceného pití se stane hra, potřebný pitný režim se stane hitem dětí.
* Možno použít i různé štávy!
* Nevhodné pro perlivé vody. CO2 způsobuje uvolňování ventilu a samovolné vytékání vody.
* Objem zásobníku – 2,4 l.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):...

• , zakoupeno v Obchody24.cz

tento produkt jsem vyděla u kamarádky a koupila jsem ho pro vnučku.
    Já osobní zkušenost nemám,ale holka je nadšená,pořád chce dolívat vodu.
    Doporučila bych i svým známím.

• , zakoupeno v EURONICS

• skvělý pomocník pro pitný režim mojí vnučky
    • nezjištěno

pěkný dárek pro děti

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• pití je teď zábava

doporučuji všem, ale mladším dětem musí s dávkováním pomáhat rodiče

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• zábavnou formou zlepšuje pitný režim dětí

U syna se zlepšil pitný režim. Ve dvou letech je schopen sám si načepovat vodu. Ideální velikost, která nezabírá moc místa.

• , zakoupeno v Pupíkovy hračky

• plní bez problémů svůj účel
    • chybí přísavky nebo podkladová guma, které by držely zásobník na místě, aby se neposouval po lince.

vhodný dárek vnoučatům
    používání bez problémů