Professor 19998 čokoládovna

Druh spotřebiče
výrobníky čokolády

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• rychlá příprava

Chtěla jsem tento produkt protože hodně pracuji s čokoládou a toto mi ušetří čas a je to fakt skvělé. Určitě každému doporučuji .

Druh spotřebiče
výrobníky čokolády

Professor Čokoládovna

Snadno rozpustíte čokoládu, připravíte nugátový krém, ovoce nebo sušenky v čokoládě, 12 receptů v návodu, příslušenství: 7 forem, odkapávací mřížka, stěrka, spirálová lžička na pralinky, velká vidlička na čokoládové fondue, 10 vidliček.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ