De Gusto 3W Power KM-809A

• , zakoupeno v Akční domácnost

• Již jsem jeden měla,cca po 5ti letech se mi utrhlo ucho,tak jsem koupila jiný

Dobrý výrobek

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Relativně skladný konvektomat.
    • Relativně malý prostor a pouze kulatý, tedy omezené možnosti vkládání případných varných nádob dovnitř (např. na pěčení kachny to nebude).

Pokud se nerozbije plastové otáčecí kolečko pro nastavení času, jako u předchozího konvektomatu a pokud se nerozbije vlastní topná jednotka (predchozí vydržel cca 3-4 roky), tak to bude OK.

• bez předehřátí funguje okamžitě
    • skladnost
    • všestranné použití při vaření a pečení

Přístroj, který perfektně nahradí troubu i hrnec, jídlo je v něm rychleji hotové. Nejvýhodnější je na pečení zmrazené pizzy ♥

Barva
1450 W
Rozměry (v x š x h)
34 x 45 x 13 cm

Konvektomat 3W Power

Uvnitř konvektomatu cirkuluje horký vzduch, což umožňuje různé způsoby přípravy pokrmů. Konvektomat 3W Power může vařit, grilovat, péct, ohřívat. Konvektomat je také vhodný k rozmrazování pokrmů. Navíc lze konvektomat použít jako sušičku nebo ke sterilizaci potravin.

Konvektomat 3W Power - výhody vaření:

Zdravébez použití přebytečného tuku, jídlo neztrácí vitamíny, chuť a výživnou hodnotu

Rychlé a úspornédíky rychle proudícímu horkému vzduchu šetří 20 až 60% energie a času

Přenosnýkonvektomat můžete vzít s sebou na dovolenou, chatu nebo chalupu

Technické parametry - konvektomat 3W Power: jmenovitý výkon max. 1450W kapacita nádoby 12 litrů časovač 0 - 60 minut termostat 125 - 250°C rozměry: výška 34 cm včetně víka (21 cm bez víka), šířka 45 cm, hloubka 13 cm

Konvektomat dodáváme včetně příslušenství (podstavec s držadly, 2 drátěné rošty, pizza mísa, drátěné kleště).

Na konvektomat poskytujeme záruku 24 měsíců.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Akční domácnost

• Již jsem jeden měla,cca po 5ti letech se mi utrhlo ucho,tak jsem koupila jiný

Dobrý výrobek

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Relativně skladný konvektomat.

• bez předehřátí funguje okamžitě
    • skladnost
    • všestranné použití při vaření a pečení

• po 10 minutách uvedení do provozu začne vydávat drnčivý zvuk,
    • zatím nevidím rozdíl při nastavení teploty na 200 nebo 250 st.
    • (zdá se mi velice slabý výkon)

v porovnání s předchozím konvektomatem jiné značky s tímto nejsem spokojená a přemýšlím o možné reklamaci.

• pohotový při používání
    • Hlavice se po delší době porouchá / př.: spínač topné spirály/.Nepohodlné odkládání hlavy.

Byl jsem nucen zakoupit nový za porouchaný . Bylo by vhodné umožnit zakoupení pouze hlavy jako náhradního dílu. Oprava totiž vychází cenově jako pořízení nového,/Životnost hlavy je cca
    4 roky./ Tento je můj 3.v pořadí. Minulý měl oproti tomuto pohodlný držák na odložení hlavy,

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Bezvadný hrnec, všestranné použití, kvalitní zboží, estetický výrobek
    • nemám výtek

Mohu všem jen doporučit. Vlastní zkušenost mi to dovoluje. Až vyzkoušíte, nikdy se ho nevdáte, hlavně pro jeho funkčnost.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• - rychlost vaření......
    • - zdravé vaření....
    • - přenosný.....

Zkušenosti mám již z předchozích let a líbí se mi i současný design

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• tento produkt jsme koupili jako dárek, před více lety jsme měli podobnÝ pod názvem AROMA,
    • -vhodný pro více druhů vaření
    • - je možné jej využívat i na chatě atd
    • nevíme

dopručuji, nahrazuje několik druhů přístrojů

• teprve uvidím
    • málo informací,sháním je na netu, ale moc se mi to nedaří.
    • Dokupuju pekáčky a jiné pomůcky. Konkurence dává více pomůcek, bohužel jsem na to přišla až po zakoupení tohoto produktu. Nebudu ho vracet, ale stálo mě to a bude stát další peníze, abych měla v čem péci, či vařit.

Možná to není až tak špatný produkt, ale je k tomu málo pomůcek a velmi strohý návod, takže sháním na netu, jak to vlastně používat.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Konvektomat jsem vyzkoušela a je skutečně výjimečný hlavně při přípravě vepřového, drůbežího i jiného masa.
    • Maso je křehké a dobře propečené.

Knvektomat jsem si koupila, protože jsem chtěla vyzkoušet nový způsob vaření.

S výsledkem vaření jsem spokojená.

Mám pouze jednu připomínku a to je fakt, že se časem setřelo označení teplot a času. Pro mě to však není podstatné, hlavní je funkce.

Určitě časem vyzkouším i jiné pokrmy, např. picu.