Recenze Sencor SPM 8023

• Všechny (4)
kaca444

kaca444

Přidáno: 15. července 2017

• rychle stejne jak v microvlnce, idelani pro vytvoreni kolik popcornu chcete
  • popcornovac mam jiz pres pul roku v prumeru opravdu jede 5x do tydne o valecim dnu kdy je clovek doma klidne 6x za den
  • a je stále plne funkční bez sebemenšího problemu
  • cely z plastu viko je diky teplu ktere vyprodukuje zohybane ale stale funkcni
  • stribrna vrstva se jednoduse odloupava
  • v pripade vetsiho naplneni nez co dovoluje odmerka se popcornovac ucpe a nevyhazuje hotovy popcorn a prehriva se

na vytvoření čerstvého tepleho popcornu ideal
pouzivam do nej smes primo do mickrovnlky, kde je jiz omastek se soli, diky tomu se vrchni viko jiz zohybalo
v honrnim vyku ma škvíry tudíž když dělám popcorn ktery obsahuje tuk je vsude kolem omastek
vejde se do nej pouze cca trictvrte pytliku popcornu do mickrovlnky pak se musi pockat cca 10 min na vychladnutí, tudíže nepraktické na akce s vetsim poctem osob

kazdopadne ja jako zavislak na popcorn maximalne doporucuji, popcorn je rychle a je vyborny(nemam s jinym popcornovacem zkusenost) taze priste bych asi zkusila jiny typ pro sve porovnani

Janáček Josef

Janáček Josef

Přidáno: 6. dubna 2017

Mám ho asi půl roku a používám ho tak 3x týdně a nemám žádný problém.Je to opravdu závislé na kvalitním zrnu,rozhodně nepoužívám krmnou kukuřici ze zverimexu.

Vlastimil Wagner

Vlastimil Wagner

Přidáno: 4. dubna 2017

• Zdravý popcorn bez přepálených tuků, chemických příchutí a kdoví čeho dalšího
  • Vyhazuje nevypukaná zrna, vždy asi 1/3 skončí v misce spolu s vypukanými, protože je vyhodí ven

Samozřejmě je potřeba použít popcornovou kukuřici. Ten "případ " co tu recenzoval naprostou nefunkčnost a přitom přístroj "krmil" krmnou kukuřicí z pole mě opravdu rozesmál.
Prcek prohlásil, že lepší pocorn než ten bez příchutě nejedl.

Anonym

Anonym

Přidáno: 9. července 2016

• prostě nefunguje

zkusili jsme starou, mladou, novou kukuřici a mimo černých spálených kuliček se nám nikdy nepodařilo popcorn vyrobit