Tescoma Handy Loupač jablek Handy

loupače

• , zakoupeno v Železářství Fiala

super vec

• , zakoupeno v tescoma.cz

nevěřila jsem,že to fakt funguje,ale super :-)

• pro člověka jako já,jedna ruka moc nefunguje,vynikající pomocník
    • bylo by dobré kdyby byl výrobek i pro leváky

jsem spokojena

Druh spotřebiče
loupače

Vynikající pro snadné a rychlé loupání jablek. Vyrobeno z odolného plastu, loupací čepele z prvotřídní nerezavějící oceli.

• , zakoupeno v Železářství Fiala

super vec

• , zakoupeno v tescoma.cz

nevěřila jsem,že to fakt funguje,ale super :-)

• pro člověka jako já,jedna ruka moc nefunguje,vynikající pomocník
    • bylo by dobré kdyby byl výrobek i pro leváky

jsem spokojena

• , zakoupeno v e Tescoma

• perfektní

bezvadný produkt

• , zakoupeno v e Tescoma

• Opravdu dobrý pomocník na loupání jablek. Ten, kdo má potřebu jablka loupat, tak pro něj je to naprosto super.
    • ........... nic, ale jen doufám, že v budoucnu půjdou dokoupit případně náhradní nože. I když, on tam jeden náhradní je a než se to otupí.......... to si asi pak zase koupím celý jiný loupák :-)

Funguje to opravdu jednoduše a lehce. Koupil jsem to rodičům, kteří jsou v důchodu a pečou štrůdly atd. Pro ně je to super.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Moc jsem nevěřila, že to bude řádně fungovat, a byla jsem příjemně překvapila

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Úžasná věcička, výborný nápad, zpočátku se při předvádění všichni smáli, ale za chviličku oloupaná hromada jablek způsobila obdiv, jak velký pracant to je.

Vlastním jabloňový sad a potřebuji spoustu jablek zpracovat - kompoty, štrůdl a jiné dobroty. Na to se loupač jablek velice hodí a ušetří mraky práce. Proto jsem koupil rovnou 3 kusy, aby se do práce mohla zapojit celá rodina. A funguje to dobře, za chvilku je bedna jablek oloupaná.
    Jen si říkám, zda umělá hmota, ze které je to vyrobeno vydrží nebo časem praskne. Možná by provedení mohlo být robustnější. Čas ukáže...
    Co se týče ceny, připadá mi rozumná.

• jednoduchá manipulace

velice užitečný pomocník při zavařování

• rychlost loupání jablíček
    • nevěřila jsem , že to funguje

Doporučuji, moc mě to baví