Tescoma President Odpeckovač oliv/třešní

0.27 kg

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Ještě jsem ho nepoužil, musíme počkat až dozrají třešně.
  • , zakoupeno v www.domacipotreby.cz

• snadná manipulace, odpeckování jde překvapivě snadno
    • nástroj ergonomický i pro leváky
    • pojistka, aby držel v uzavřené pozici a šetřilo se místo při skladování

Pořízení rozhodně doporučuji, s produktem jsem naprosto spokojena. Uvnitř odpeckovače je podložka pro olivy (menší pecky). Pro větší třešně se podložka odsune,aby byl prostor kudy propadne ven pecka akorát velký. Odpeckování je velmi rychlé a snadné. Stihnete za třetinu času a hlavně, narozdíl od ručního odpeckování, nemáte od třešní zabarvenou kůži na prstech, která pak nejde vydrhnout.

• olivy jsme ještě nezkoušeli,peckujeme višně, ty jdou dobře
    • Malý otvor na vypadnutí pecky.

Nevím jak třešně,ale u višní pokud je větší pecke tak se odpeckovač sekne. Takže na višně ano,ale s třešněmi bude nejspíš problém,

0.27 kg

TESCOMA odpeckovač oliv/třešní PRESIDENT - Vynikající pro snadné odpeckování oliv a třešní všech obvyklých velikostí. Redukce s malým otvorem je určena pro malé a střední olivy, velký otvor pro extra velké olivy, třešně a višně. Opatřeno uzavírací pojistkou pro bezpečné skladování. Vyrobeno z odolné slitiny ušlechtilých kovů a prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 5 roků záruka.

• , zakoupeno v Odkulinare.cz

• Ještě jsem ho nepoužil, musíme počkat až dozrají třešně.
  • , zakoupeno v www.domacipotreby.cz

• snadná manipulace, odpeckování jde překvapivě snadno
    • nástroj ergonomický i pro leváky
    • pojistka, aby držel v uzavřené pozici a šetřilo se místo při skladování

• olivy jsme ještě nezkoušeli,peckujeme višně, ty jdou dobře
    • Malý otvor na vypadnutí pecky.

• , zakoupeno v tescoma.cz

• Tento produkt jsem již vyzkoušela, palec nahoru! Miska třešní na koláč odpeckována během chvilky.

Pro usnadnění práce při odpeckování třešní.

100% spolehlivý, robustní strojek

• , zakoupeno v tescoma.cz

Použil jsem ho hned na koupené třešně,super sedí do ruky,rychlé odpeckování,pojistka je taky super.Doporučil jsem ho již v rodině a na pracovišti kolegům.

• , zakoupeno v tescoma.cz

Sikovny do ruky a pevny.

výborný pomocník

• , zakoupeno v tescoma.cz

• na menší množství třešní /do x kg/ perfektní

perfektní

perfektní